Eser Collection olarak, varolduğumuz günden beri, sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları yakından takip ederek, sizelere doğru zamanda, doğru yerde, istediğiniz ürünü, üst düzey kalite anlayışımız ile birleştirerek taleplerinizi değerlendiriyor ve karşılıyoruz.

Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancı taşıyoruz. İnanıyoruz ki bu süreçte kalite ve estetik politikamız, her zaman daha iyisini istemek ve isteklerimize ulaşmaktır. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makine ve ekipmanlarının gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam etmekteyiz. Yaptığımız yatırımlar, kalitemizi arttırmakta, arttırılan kalite ise, sizden bize “memnuniyet” olarak dönmektedir.

Yıllardır farklı sektörlere personel kıyafeti ile promosyon tekstil ürünleri üretiyor ve satıyoruz. Birçok kuruluşun binlerce çalışanı özveriyle ürettiğimiz kıyafetlerle hergün görevini yapıyor. Ürünlerimizin çalışanların verimliliğini arttırdığını biliyoruz. Zira ulusal ve uluslar arası sosyal, ekonomik ve sektörel trendleri yakından takip ediyoruz. Çabamız işin gerektirdiği en rahat kıyafeti sunmak.

Yıllara dayanan tecrübemizin ardından 25. yılımızı doldurduk. Dinamik bir ekip kurduk. Deneyimlerimizi gençlerin azim ve üretkenliği ile birleştirdik. AR-GE’ye son derece önem verdik. Toplam kaliteden hiç ama hiç ödün vermedik. Memnuniyeti esas aldık. Sürekli güven kazandık…

Çalışanlarımız son derece titiz ve detaycıdır…

İşimizi zamanında tam ve doğru yapmaya özen gösteririz. Ürün yelpazemiz geniştir, her ölçekteki kuruluşa uygun ürünümüz vardır ve hiçbir zaman özel beklentilerinizi göz ardı etmeyiz.

Bugüne kadar muhtelif şekillerde buluştuk. Bazen telefon bazen dostluklar arkadaşlıklar vasıtasıyla… Şimdi ürün kataloğumuzla sizlerleyiz. Artık, güvenlik, zabıta, itfayeci, işçi, turizm-otel, hastane ve özel iş kıyafetlerinden oluşan ürünlerimiz ve aksesuarlarımız her daim elinizin altında…

** Kalite Politikamız

Kullandığımız malzeme seçiminden, kumaş girdisine, baskı ve nakış uygulamasından, kullanılan ekipman ve makinelere kadar tüm süreçlerde en kalitelisini sunmak.
Ürünlerin zamanında teslim edilmesini sağlayıp, müşteri ilişkilerine her zaman üst düzeyde önem vermek.
Ürün yapım aşamasındaki servis kalitesini teslimat sonrasında da devam ettirip müşteri memnuniyetine odaklanmak.

** Misyonumuz

Müşterilerin her türlü üniforma ihtiyaçlarının kaliteli üretim modeli çerçevesinde, çağdaş üretim teknikleri kullanarak karşılanması ve ortaya çıkabilecek yeni ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesidir.

** Vizyonumuz

Çağdaş değerlere saygılı, uluslar arası kalitede bir üniforma üreticisi olmaktır.

** Ortak Değerlerimiz

Üreterek paylaşmak,
Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerin beklentilerine uygun ürünleri, ihtiyaç duyulan anda ve üst kalitede sunmak,
Ürün ve hizmetlerimizi mevzuat ve standartlara uygun olarak ekonomik fiyatlarla sunmak,
Hizmet kalitesinin geliştirilmesinde üstün gayret göstermek; çalışanların ve müşterilerin önerilerini dikkate almak,
Faaliyetlerimizi toplumun ortak değerlerine saygılı olarak yürütmek.

GİTTİGİDİYOR.COM üzerinden ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Eser Collection gittigidiyor.com Magazası